Trasa

0345 – 0350 hod – ostrý štart pred internátom STU MTF v Trnave , Ul. Jána Bottu.

0350 – 0500  hod – pelotón v okrese Trnava a Hlohovec (trasa: Trnava – Bučany – Trakovice – Hlohovec –  Merašice), cesta č. 61, č. 513, č. 507, č. 514

0500 – 0700 hod – pelotón v  okrese Topoľčany a  Partizánske (trasa: Lužany – Urmince – Topoľčany – Krušovce – Partizánske – M. Uherce – Horná Ves), cesta č. 514, č. 499, č. 64, č. 512

0700 – 0800  hod – pelotón v I. časti okresu Žarnovica (trasa: Veľké Pole – Píla – Horné Hámre), cesta č. 512,

0800 – 0830  hod – prestávka (prejav vďaky účastníkov pri pomníku SNP v Horných Hámroch)

0830 – 0930  hod – pelotón v II. časti okresu Žarnovica a v okrese Žiar nad Hronom (trasa: Horné Hámre – Žarnovica – Bzenica – Žiar nad Hronom – Budča), cesta č. 512, č. 428, č 65, č. 2492, č. R1, č. 2440

0930 – 1015  hod – pelotón v okrese Zvolen (trasa: Budča – Stráže nad Zvolenom), cesta č. 2440,

1015 – 1055  hod – prestávka (obed na Strážach nad Zvolenom

1055 – 1245  hod – pelotón v okrese Banská Bystrica (trasa: Stráže – Sliač – Banská Bystrica  –   Slovenská Ľupča – Lučatín – Nemecká), cesta č. 2440, č. E77, č. 66, č. 69, č. R1, č. 66, R1, č. 66, č. 2427, č. 66

1245 – 1315  hod – prestávka (prejav vďaky účastníkov pri pomníku v Nemeckej)

1315 – 1530  hod – pelotón v okrese Brezno (trasa: Nemecká – Podbrezová – Bystrá – Mýto pod Ďumbierom –  Jarabá –  sedlo Čertovica), cesta č. 2379, č.66, č. 72

1530 – 1600  hod – sedlo Čertovica –  krátka prestávka a následne individuálny zjazd smer Vyšná Boca, cesta č. 72

1600 – 1800  hod – pelotón v okrese Liptovský Mikuláš (trasa: Vyšná Boca – Hybe – Východná – Važec), cesta č.72, č.18

1600 – 1630  hod – zoradenie pelotónu  – Kráľova Lehota

1800 – 1930  hod – pelotón v okrese Poprad (trasa: T. Štrba – Vyšné Hágy – Tatranská Lomnica), cesta č. 538, č. 537, č. 540

1830 – 1900  hod –  krátka prestávka a zoradenie pelotónu smer Tatranská Lomnica

1930 – 1945  hod – cieľ hotel Tatranec, Tatranská Lomnica